O Zespole

o zespole

Jesteśmy wyjątkowi, bo muzyka jest dla nas sposobem na życie. Towarzyszy nam od lat. Robimy to co potrafimy najlepiej, a w zespół połączyła nas wspólna pasja i radość, jaką sprawia nam praca artystyczna. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam zrozumieć i zaspokoić oczekiwania najwybredniejszych klientów oraz stworzyć nastrój odpowiedni do okazji.

Oprócz talentów, dbamy o nasz wizerunek, dostosowując go odpowiednio do powagi uroczystości i jej prestiżu.

Wszystkie te cechy sprawiają, że jesteśmy zespołem potrafiącym znaleźć się w każdym otoczeniu i na imprezie każdego typu. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, bo tylko to przynosi nam satysfakcję i poczucie dobrze spełnionego obowiązku. To również utwierdza nas w słuszności wykonywania tego zawodu i daje motywację do dalszej, ciężkiej pracy.

Krzysztof Laskowski

Wokalista, pianista, trębacz, lider zespołu.

Uczeń prof. Romana Skowrońskiego w klasie trąbki. Ukończył Liceum Muzyczne w Gdańsku w roku 1991 z oceną bardzo dobrą. Od 1991 -2008r trębacz ­solista w Orkiestrze Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych. Wykonawca dwóch solowych utworów z akompaniamentem organowym prof. Tomasza Kalisza na płycie „O Mater Amantissima”. Solista dwóch utworów muzycznych do netbooka książki roku 2014 Dokąd Zmierzasz Małgorzaty Kupiszewskiej .

Umiejętności instrumentalne na trąbce w dziedzinie muzyki rozrywkowej i jazzowej, rozwijał u słynnego amerykańskiego muzyka – prof. Ardash Marderosian (USA).

Ćwicząc wzoruje się na Tomaszu Stańko, Arturo Sandovalu, Jamesie Morrisonie, Maynardzie Fergusonie. Swój talent wokalny doskonali pod okiem wybitnego specjalisty Tadeusza Konadora, a jego idole w tej dziedzinie to: Czesław Niemen, Ray Charles, Marek Bałata, Rod Steward, Eric Clapton.

Sylwia Przetak

Wokalistka.

Rodowita Staszowianka. Pierwsze kroki stawiała na scenie Staszowskiego Ośrodka Kultury. Gdy mała 16 lat, wyjechała do Warszawy, aby szkolić swój warsztat wokalny m.in. w szkole musicalowej "Metro" przy Teatrze Buffo w Warszawie. Aktualnie uczy się wokalu w Szkole Muzycznej II Stopnia im. F. Chopina w Warszawie, na kierunku Muzyka Estradowa.

Laureatka wielu Festiwali Muzycznych, uczestniczka programów muzycznych: "Bitwa na głosy", "Tak to leciało".

Aktualnie ma okazje pracować jako chórzystka w programach muzycznych: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Must Be The Music”, „Super Dzieciak”. Wokalistka Studia Accantus oraz Orkiestry Kukla Band.

Mariusz Żmudziak

Wokalista, pianista, basista, perkusista.
Przygodę z muzyką zaczął w wieku 15 lat w zespole rockowym Strefa Ciszy, następnie śpiewał w zespołach bluesowo ­ rockowych, takich jak Demobil Blues Gang, Puchal Blues Band i wiele innych. Profesjonalną przygodę z muzyką zapoczątkował warszawski zespół HEAR. Zespół niestety już nie istnieje, natomiast Mariusz nadal współpracuję z Radosławem Kordowskim, założycielem zespołu Hear nad drugą autorską płytą.

Mariusz obdarzony jest bardzo dobrym rockowym głosem, nie boi się go używać z fantazją, szczególnie wędrując w wysokie, nieosiągalne dla zwykłego śmiertelnika rejestry. Barwa jego głosu przypomina barwę Marka Piekarczyka, Piotra Cugowskiego lub Czesława Niemena.

Muzyczne inspiracje czerpie z zespołów: Deep Purple, Glenn Hughes, Whitesnake, Led Zeppelin, Rainbow, Winery dogs, Ritchie Kotzen.

Bogdan Szczepaniak

Gitarzysta solowo – akustyczny.

Edukację muzyczną rozpoczął w szkole podstawowej od... mandoliny! Gitarę wziął do ręki w czasach szkoły średniej, szlifując riffy pod okiem prof. Chrzanowskiego.

Przez wiele lat grał w formacji rockowej Pressing, która została wybrana przez reżysera Pawła Karpińskiego do sesji nagraniowej dla programu 5­-10-­15.

Jego inspiracje to: Led Zeppelin, UFO, Michael Schenker, Van Halen.